Резюме Full Stack Developer

Ми впевнені, що оффлайн дисциплінує, а онлайн розслабляє. Тому, всі заняття проходять в комфортному офісі ECO Tower, в центрі Запоріжжя (пл. Фестивальна). При цьому, є https://wizardsdev.com/ можливість дистанційного відвідування і повторного перегляду пройдених занять. Поєднувати навчання з роботою або університетом при такому розкладі – цілком реально.

Full Stack хто це

Це ґрунтовний підхід, який вже показав свою ефективність. IDS Borjomi Ukraine — провідний національний лідер українського ринку мінеральних вод, що входить до складу міжнародної компанії IDS Borjomi International. ненав’язливий JavaScript Ми виробляємо та пропонуємо споживачу збалансований портфель мінеральних вод, які видобуваються в курортних регіонах України та є еталоном якості згідно з найвищими міжнародними стандартами.

Дивіться Також

Також є ексклюзивним імпортером легендарної грузинської мінеральної води «Borjomi» в Україні. Всього за 6-8 місяців ти освоїш затребувану професію веб-розробника. Ми почнемо з HTML і CSS, а закінчимо повноцінним проектом з використанням сучасних веб-технологій супровідний лист (JavaScript, React.JS і Node.JS). Є можливість дістанціїної роботи, але також дуже стильний офіс з чудовим краєвидом, що надихає (це треба побачити), HI-Tec переговорними кімнатами, та майже необмеженим доступом до асортименту продукції.

Зайдіть або зареєструйтесь як роботодавець, щоб побачити контактну інформацію. Ваш коментар відправлений і буде Вакансія Full Stack Розробник (PHP+JS) доступний на сайті після перевірки адміністратором. Будь ласка, напишіть коментар довжиною менше 1000 символів.

Професійні Навички

В компанії працюють більше співробітників, які захоплюються своєю справою. Ми сильна та ефективна команда, яка постійно навчається і досягає найкращих результатів. Наша ціль — розвивати культуру споживання природних мінеральних вод і просувати здоровий спосіб життя. Студенти вчаться прямо в офісі компанії, займаються по 3 години в будні дні або по 4,5 годин на вихідних.

  • Також є ексклюзивним імпортером легендарної грузинської мінеральної води «Borjomi» в Україні.
  • В компанії працюють більше співробітників, які захоплюються своєю справою.
  • Ми почнемо з HTML і CSS, а закінчимо повноцінним проектом з використанням сучасних веб-технологій (JavaScript, React.JS і Node.JS).
  • Ми виробляємо та пропонуємо споживачу збалансований портфель мінеральних вод, які видобуваються в курортних регіонах України та є еталоном якості згідно з найвищими міжнародними стандартами.
  • Студенти вчаться прямо в офісі компанії, займаються по 3 години в будні дні або по 4,5 годин на вихідних.
  • Ми впевнені, що оффлайн дисциплінує, а онлайн розслабляє.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

scroll to top